Vytisknout

Tyršova uliceVe dnech 16.10. až 27.11. 2017 proběhne tolik potřebná obnova povrchu silnice I/22 v Tyršově ulici. Bude s tím souviset zhoršení dopravní situace v Katovicích. Práce proběhnou ve čtyřech etapách.

První a druhá etapa se týkají obou jízdních pruhů v rozsahu od restaurace U Zvonu po dům č.p. 169 (Zdráhalovi). Během realizace těchto dvou etap bude částečně uzavřena křižovatka s Nádražní ulicí. Provoz od Volenic bude sveden po místních komunikacích okolo kulturního domu a restaurace U Vondřášků. Ti, kdo pojedou směrem na Volenice, pojedou opačným směrem, t.j. ze silnice I/22 kolem restaurace u Vondrášků ke křižovatce s Nádražní ulicí.

Třetí a čtvrtá etapa se týká obou jízdních pruhů ve směru do Strakonic od domu č.p. 169 až na konec obce. Do části obce Na Břehu bude vjezd umožněn nejprve z ulice Šumavská, poté z Kolářovy ulice. Stará cesta bude zpřístupněna buď z jedné nebo druhé strany.

Prosíme všechny o trpělivost s dopravní situací, která bude dosti problematická, zejména v dopravních špičkách se budou tvořit dlouhé kolony. Pro obyvatele pravobřežní části Katovic doporučujeme pro cestu do Strakonic využít silnici přes Pracejovice. Taktéž nezapomínejme na vlastní bezpečnost, ať při pohybu kolem staveniště nebo celkově při chůzi či jízdě po souvisejících úsecích silnice I/22.